Hrvatski Domoljub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Najbolji hrvatski tamburaši,Slavonia band,Škoro..
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:04 by Bičo

» UB40,Santana,Sting..
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:03 by Bičo

» Colonia,Oliver,Mišo,Jole..
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:02 by Bičo

» Mate Bulić,Thompson..
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:00 by Bičo

» Karikature.
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:56 by Bičo

» Audi,Bmw,Fiat,Vw,Opel.
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:54 by Bičo

» Prevencija,psiha.istraživanja.
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:52 by Bičo

» Bliski susreti,ukazanja.ufologija.
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:50 by Bičo

» Javelin Missile,M-134 Minigun..
Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. I_icon_minitimesub 07 ruj 2013, 11:52 by Bičo

travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju.

Go down

Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju. Empty Milanoviću, razmislite da odete vladati u državu u kojoj ćete biti shvaćeni, možda u Srbiju.

Postaj by Bičo ned 14 tra 2013, 17:02

Otvoreno pismo slučajnog stanovnika slučajnom premijeru u neslučajnoj državi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pročitajte pismo koje je slučajni građanin (ne)slučajne nam države uputio svekolikoj javnosti i neshvaćenom nam premijeru:

Poštovana slučajna Vlado Republike Hrvatske

Znam da vam nije lako polagati račune ovom narodu paradoksa koji se sasvim slučajno, građanskim ratom našao tu gdje jest u slučajnoj državi.

Sigurno vam je pun kufer ovih paradoksalnih ljudi koji se stalno nešto bune i kukaju, i ja se pitam odakle im pravo da se drznu tražiti neka rođenjem zajamčena prava, traže od vas posao, traže zaštitu radničkih prava, traže plaće za svoj rad, pa se još zamislite i drznu prosvjedovati jer misle jadni oni da žive u demokratskom društvu, a da ste vi socijaldemokrati.

I kao šlag na kraju oglase se tamo neki branitelji i traže od vas da ih ne ponižavate stavljajući pismo srbočetničke vojske koja im je pobila majke, očeve braću i sestre, palila kuće i cijeli grad sravnila sa zemljom. Vukovar, Pazin, Pula ista stvar, ne znam u čemu je problem tim braniteljima i kakve to emocije u njima budi. Da su pametniji bili mogli su i oni kao neki od vas dok je JNA žarila i palila ovom zemljom šetati se po europskim metropolama i učiti latinski a oni budale odlučili staviti pušku na rame i braniti zemlju, usput ostati bez koje ruke, noge, oca, majke, djeteta i evo ih sada tu, obranili tamo neku slučajnu Hrvatsku i još traže da ih se poštuje.

Očito drskosti i bezobrazluku ovih ljudi nema kraja. Najviše mi je žao i suosjećam sa premijerom koji je izgleda skoro uvijek krivo shvaćen u svojim obraćanjima. Ne znam u čemu je problem zaista, Zoky tu i tamo malo izgubi kompas ništa strašno, nije lako biti slučajni premijer. I što se na zadnje noge dižu tamo neki neobrazovani profesori i građani sela koji ni na karti republike nisu upisani. Već ste im odavno rekli da su građani drugog reda a oni nikako da shvate.

Ne znam za vas u vladi ali mene su daleko najviše razljutili oni neki occupy croatia ili tako nešto koji ne žele rasprodaju prirodnih resursa, ne žele prodaju zadnje naše banke, ne žele golf na Srđu, ne žele MMF, ne žele EU...pa što oni uopće žele!

Zoky molim te otvori Goli otok jer se sa ovom ruljom ne može živjeti. Ne znam za vas ali ja ću kao što ste nam i preporučili kad uđemo u blagostanje Europske unije pobjeći kud me noge nose u neku državu koja nam još nije zabranila ulazak za rad, bilo koju samo da nije ova slučajna jer ovdje se stvarno više ne može živjeti.

A i vi razmislite da odete vladati u neku državu u kojoj ćete biti bolje shvaćeni, možda u Srbiju.

Eto srdačan pozdrav i svako dobro!

dnevno.hr
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.