Hrvatski Domoljub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Najbolji hrvatski tamburaši,Slavonia band,Škoro..
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:04 by Bičo

» UB40,Santana,Sting..
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:03 by Bičo

» Colonia,Oliver,Mišo,Jole..
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:02 by Bičo

» Mate Bulić,Thompson..
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:00 by Bičo

» Karikature.
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:56 by Bičo

» Audi,Bmw,Fiat,Vw,Opel.
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:54 by Bičo

» Prevencija,psiha.istraživanja.
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:52 by Bičo

» Bliski susreti,ukazanja.ufologija.
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:50 by Bičo

» Javelin Missile,M-134 Minigun..
Bliski susreti,ukazanja.ufologija. I_icon_minitimesub 07 ruj 2013, 11:52 by Bičo

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

2 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 07 stu 2013, 22:50

Poznati koji tvrde da su vidjeli duhove, s njima pričali i seksali se



O susretima Keanua Reevesa, Matthewa McConaugheyja, Nicholasa Cagea i Alyson Hannigan s duhovima mogli ste čitati i na našim stranicama, no oni nisu jedini poznati koji tvrde da su vidjeli duhove.

Prije tri godine novinske stupce punila je Lady Gaga, koja je bila uvjerena da je na turnejama prati duh koji se zove Ryan, a budući da joj je dosađivao, organizirala je seansu kako bi ga se riješila.

I glumac Ryan Gosling svojedobno je otkrio da je vidio duha kad je bio dječak.

'Samo je sjedio. Iako sam bio mali, znao sam da je to duh, uplašio me. Rekao sam mami, ali ona ga nije vidjela, nitko nije. Naučio sam živjeti s tim, morao sam. No nakon nekoliko godina i mama ga je vidjela, pa rođakinja i ujak. Iz te smo se kuće odselili u kratkom roku', ispričao je jednom prilikom.

Demi Lovato tvrdi da u njenoj kući živi duh djevojčice Emily, koja je zaigrana.

'Ja sam lovac na duhove. U mojoj kući u Teksasu boravi duh male djevojčice, mislim da je njeno ime Emily. Kod mene su bili i medij i lovac na duhove i oboje su mi rekli isto ime: Emily. Vidjela sam je puno puta dok sam odrastala. Jednom sam je vidjela u ormaru. Kad sam imala tri godine, mama me uhvatila kako pričam sa sobom i pitala me s kim pričam, a ja sam joj rekla – sa svojom najboljom prijateljicom Emily. Ona je zaigrana, mislim da ima oko 11 ili 12 godina, a možda i manje', ispričala je nedavno Demi.

Vjerovali ili ne, i Hillary Clinton navodno priča s duhovima. Točnije s Eleanor Roosevelt (koja je umrla 1962.), što je u jednom svom govoru istaknuo i Bill Clinton.

Kate Hudson je svojedobno otkrila da je tijekom snimanja horora Skeleton Key imala nekoliko susreta s duhom bez lica. No to nije sve. Glumica vjeruje da je posjećuje i duh njene bake.

Kesha, koja je nedavno dignula prašinu jer je ustvrdila da joj je vagina opsjednuta, prošle je godine šokirala izjavom da se seksala s duhom.

'Imala sam nekoliko takvih iskustava. Ne znam mu ime, bio je duh, ali otvorena sam za takva iskustva', zaključila je.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sub 07 ruj 2013, 10:58

Sve na jednom mjestu
Najbolje snimke NLO-a novijeg datuma




Na kanalu AnonymousFO objavljena je kompilacija najboljih snimki nepoznatih letećih objekata diljem svijeta, pa pogledajte!

AnonymousFO redovito slaže kompilacije najboljih snimki NLO-a, a u najnovijem videu našle su se snimke koje su nastale od od Nizozemske preko Turske pa do Marsa.

Ako ste tijekom godišnjeg propustili pratiti planet X sada na jednom mjestu možete pogledati o kakvi su sve to nepoznati leteći objekti zaokupljali pažnju u kolovozu.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pet 06 ruj 2013, 17:05

Jeziva zavrzlama
Na tavanu hotela zajedno s 'beskućnikom' zatočen duh?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tijekom lova na duhove u jednom londonskom hotelu sa tavana, odakle se već neko vrijeme javljao duh i kucanjem komunicirao sa istraživačem Chrisom Dateom, pao je nepoznati čovjek i šokirao osoblje i goste hotela.

Vlasnik hotela Halfway Hotel, Paul Francis ispričao je da je tog dana 14 gostiju bilo u 'lovu na duhove'. Kao i uvijek vodio ih je medij Chris Date koji je zamolio duha da mu kucanjem odgovara na pitanja.

'Gosti, kao i osoblje hotela htjeli su vidjeti da li će u tom trenutku netko sići sa tavana odakle je kucanje dolazilo. Dvadeset minuta kasnije s tavana je skočio nepoznat čovjek. Osoblje ga je zgrabilo i izbacilo van', ispričao je 33-godišnji vlasnik hotela, Francis. Jedan od gostiju ispričao je kako je čovjek s tavana tvrdio da je beskućnik, iako je nosio dizajnerske traperice te da nije imao nikakve veze sa zastrašujućim kucanjem koje je dolazilo s tavana.

Ipak, mnogi su optužili medija Chrisa Datea, koji sebe naziva Knight Rider, da je varao u lovu na duhove i beskućnika postavio na tavan da glumi javljanje duha. Chris je sve opovrgnuo tvrdeći da beskućnik nema nikakve veze s njim.

To je potpuno neprofesionalno i grozno. Ja nikada takvo što ne bih učinio. Svom poslu ozbiljno pristupam i mogu sa sigurnošću reći da se tu radilo o pravom 'lovu na duhove', tvrdio Chris.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 05 ruj 2013, 15:44

Još jedan misterij na nebu
Ovaj leteći objekt definitivno nije avion




Korisnik pod imenom Lee Ducklin na YouTubeu je objavio video koji prikazuje neobičan leteći objekt na nebu iznad grada Stoke-on-Trenta u Engleskoj, poznatog i kao Potteries.

'Moja jednogodišnja nećakinja primijetila je ovaj leteći objekt na nebu misleći da je to avion. Vrlo je brzo postalo jasno da nije riječ o avionu stoga sam odmah zgrabio kameru i počeo snimati. Objekt se polako kretao od juga prema sjeveru. Nije proizvodio nikakve zvukove', napisao je korisnik pod imenom Lee Ducklin na YouTubeu uz objavljeni video.

Video je snimljen na nebu iznad grada Stoke-on-Trenta u Engleskoj, poznatog i kao Potteries u utorak, 3. rujna.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pet 16 kol 2013, 10:15

Koliko još?
Njihova prisutnost na nebu ne prestaje nas zbunjivati




Unatoč tome što brojni teoretičari koji vjeruju u postojanje izvanzemaljskog života tvrde da je svemir toliko velik da se vjerojatno nikada nećemo susresti s izvanzemaljskim civilizacijama, NLO entuzijasti ne posustaju.

Za svako novo i nepoznato svijetlo na nebu tvrde da je riječ o izvanzemaljcima koji razgledavaju naš planet, no nikako da skupe konkretne dokaze kojima mogu dokazati takve nevjerojatne tvrdnje.

Ipak, ne odustaju od teorije da je sigurno riječ o dalekim posjetiteljima, a kakve su sve izvanzemaljce zabilježili kamerom u proteklih mjesec dana.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pon 29 srp 2013, 15:11

Za ne povjerovati
Kolosalna pojava šokirala stanovnike Pekinga




Youtubeom se nedavno proširila snimka koja je navodno nastala 15. srpnja u Pekingu, a koja je dospjela i u vijesti. Na snimci se vidi ogromni leteći tanjur koji lebdi na mjestu.

Istraga o tajanstvenom objektu je još u tijeku, no svjedoci sumnjaju da će im vojska i vlasti pojasniti o čemu je riječ pa su se i sami dali u istragu.

Za sada je prevladavajuće mišljenje da je riječ o međudimenzionalnoj izvanzemaljskoj letjelici koja nije posve u našoj dimenziji pa ima vrlo neobične fizičke karakteristike.

Zbog toga je više nalik projekciji nego fizičkom objektu, no koliko god je odsutna iz naše dimenzije, toliko je i prisutna.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 18 srp 2013, 09:25

Japanski trend
Mijenja ljudima sudbine jednostavnom operacijom


[You must be registered and logged in to see this image.]

Unatoč silnoj tehnološkom napretku i znanstvenim doprinosima, u Japanu još uvijek postoji snažna struja tradicionalista koji se drže praznovjerja pa tako vjeruju u stvari kao što su čitanje sudbine iz dlanova.

Ponekad apsurdni spoj napretka i tradicije demonstrira i doktor Takaaki Matsuoka koji svojim pacijentima nudi operacije dlanova kako bi utjecali na svoju sudbinu.

Operacije obavlja skalpelom kojim dodaje nove crte na dlanove. Oporavak traje oko mjesec dana, a ovaj jednostavan način utjecanja na sudbinu naplaćuje oko 1.100 dolara.

No, ono najbitnije u cijeloj priči jest da njegova operacija - djeluje. Barem prema doktorovim riječima. On tvrdi da su pacijenti zadovoljni i da su zaista sretniji nakon zahvata. Jedna se pacijentica udala nakon što joj je dodao bračnu crtu, a čak dva pacijenta dobila su na lutriji nakon zahvata.

Čitatelji dlanova skeptični su prema ovoj metodi, no još je ne mogu potvrditi niti opovrgnuti. Nala Saraswati tako tvrdi da se linije na dlanu obično same mijenjaju uslijed životnih okolnosti, ali ne zna ima li umjetno uređivanje dlana kakav utjecaj.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo uto 16 srp 2013, 10:15

Nema pomoći
Letjelice im jure iznad krovova, a svi šute




Stanovnici Sharlottea u Sjevernoj Karolini već se neko vrijeme suočavaju s pojavom koja ih već pomalo zabrinjava, a nitko je ne zna objasniti.

Naime, iznad njihovog su mjesta česti prizori letjelica koje lete poprilično nisko. Svjedoci tvrde da lete malo iznad vrhova drveća i ne ispuštaju nikakav zvuk, barem na frekvencijama koje su čujne ljudskom uhu.

Zbog neobičnih prizora kontaktirali su policiju i vojsku, no za sada nisu dobili nikakvo objašnjenje.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pon 15 srp 2013, 09:26

Ritualni pokop
Arheolozi pronašli grobove vampira u Poljskoj


[You must be registered and logged in to see this image.]

Do zanimljivog otkrića došli su poljski arheolozi kada je pri iskopavanju temelja na gradilištu ekipa naišla na neobične ruševine.

Pozvani su arheolozi koji su ustanovili da se radi o drevnom groblju vampira. Ili barem onih koji su osumnjičeni za vampirizam.

Naime, u grobovima su pronađeni kosturi s odrubljenim glavama, a lubanje su pronašli u podnožju grobova, na sigurnoj udaljenosti od vrata, jer se nekada vjerovalo da je jedini način da se onemogući vampiru da ponovno ustane tako da mu se glava odvoji od tijela.

Izgleda da se ritual, koji se provodio isključivo kada se htjelo osigurati da netko ostane mrtav, a sumnjalo se da ima nadnaravne moći, u ovim slučajevima pokazao uspješnim.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo ned 14 srp 2013, 09:58

NBA zvijezda otkrila
Oteli su me izvanzemaljci! Vjerujte mi, ovo je istina!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Baron Davis, 34-godišnji NBA košarkaš, koji je dva puta u karijeri nastupao i na All-Star utakmicama, otkrio je nevjerojatne pojedinosti iz svog života, koje su mu se dogodile ovog tjedna.

Vozio sam se od Las Vegasa do Los Angelesa. Bio sam malo umoran i u jednom trenutku sam vidio jaka svjetla, za koja sam mislio da su od nekog velikog kamiona. No, u jednom trenutku sam bio u nekakvoj prokletoj čeličnoj stvari. Bio sam okruženu nekakvim poluljudima i bili su odvratni. Stvarno su bili ružni", govorio je Baron Davis, a prenosi Los Angeles Times.

Buljili su mi u oči i dirali po nosu, ali sam se u jednom trenutku samo pojavio u predgrađu Los Angelesa. Tamo su me ostavili", rekao je Davis i dometnuo:

Oteli su me izvanzemaljci! Vjerujte mi, ovo je istina. Napisat ću knjigu o svemu", rekao je nekadašnji košarkaš Charlotte, New Orleansa, Golden Statea, LA Clippersa, Clevelanda i New Yorka.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sub 13 srp 2013, 17:45

Bujna mašta
Ubijaju nas polagano, ali sigurno?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada se zamišlja apokalipsa, posebno ona koju nam spremaju izvanzemaljci, obično se podrazumijeva iznenadni napad s puno eksplozija i kataklizmi.

No, što ako se izvanzemaljcima ne žuri i imaju puno suptilniju taktiku da nas izbrišu s planeta? U zadnjih nekoliko godina sve je glasnija teorija zavjere koja tvrdi da nas izvanzemaljci, u suradnji sa zemaljskim vojskama, koje su pod njihovom kontrolom, pokušavaju istrijebiti.

Način na koji to rade je ispuštanjem kemikalija u zrak koje kao posljedicu imaju masovno izumiranje pčela, a čiji bi nestanak imao ozbiljne posljedice po život na Zemlji, ne samo za ljude. Procjenjuje se da bi izumiranjem pčela nestale brojne vitalne biljne vrste, što bi za sobom povuklo i masovno izumiranje životinjskih vrsta, pa možda čak i ljudi.

Kako izumiranje pčela nikako ne prestaje, ova je teorija uzela maha i doživljava je se sve ozbiljnije. Naravno, postoje i druga objašnjenja fenomena nestanka pčela, od kojih je jedno korištenje pesticida. No, još uvijek se može postaviti pitanje: Je li riječ o - izvanzemaljskim pesticidima?!
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pet 12 srp 2013, 13:13

Uvijek na oprezu
Iz auta uspio snimiti tuđinsku letjelicu




Da su NLO entuzijasti uvijek na oprezu, dobro pokazuje video kojeg vam prenosimo, a u kojem autor snimke iz automobila uspijeva primijetiti neobičnu svjetlost na nebu.

Ne samo da je uspio razabrati tuđinski letjelicu među uličnom rasvjetom, automobilskim svjetlima i drugim izvorima svjetlosti već je neobični objekt i snimio.

Snimku nastalu na Floridi, a na kojoj se vidi nepoznati objekt za kojeg se smatra da ej izvanzemaljskog podrijetla.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 11 srp 2013, 11:27

Bio im je prvi put
Objekti na nebu ih toliko iznenadili da nisu mogli sakriti uzbuđenje




Prvi NLO velika je stvar u životu svakog muškarca. To je iskusio i dvojac koji je snimio svjetleće objekte iznad Južne Karoline (SAD) jer se na snimci jasno čuje njihovo uzbuđenje.

Zahvaljujući snimci, jedan od autora dao je intervju u internetskoj emisiji koju priređuje NLO entuzijast Blake Cousins, gdje je pojasnio da s prijateljem bio na parkiralištu kada su na nebu vidjeli neobičnu pojavu te da nisu bili jedini koji su je snimili.

Svjetleće objekte koji su ih toliko impresionirali te intervju u kojem autor snimke detaljno objašnjava kontekst.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sri 10 srp 2013, 22:30

Razotkrivanje tajne
Bjegunac Edward Snowden progovorio i o NLO-ima?


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavno je internetom počelo kružiti svjedočanstvo čiji je autor navodno Edward Snowden, američki bjegunac koji je razotkrio protuzakonita prisluškivanja koja redovito koriste američke tajne službe.

U svojoj se karijeri navodno susreo i s dokumentacijom o NLO-ima pa tako tvrdi da su tajne službe upoznate s uzrokom fenomena, a on bi mogao iznenaditi mnoge.

Riječ je o inteligentnim bićima koja žive u zemljinoj kori i imaju sofisticiranu tehnologiju, no ne stupaju u komunikaciju s ljudima.

Prema ovom svjedočenju, čija se potvrda autentičnosti tek očekuje, suradnja ljudi i ovog oblika inteligentnog života još ne postoji, a američka vojska planira nuklearni napad na sloj zemljine kore u kojem tuđinci obitavaju, u nadi da će ih preventivno preduhitriti u napadu.

Iako se ne zna kakvog su raspoloženja i kojim su im planovi, vojska preventivni napad smatra nužnim, a dodatna istraživanja misli provesti tek kada se uvjeri da ne predstavljaju opasnost.

Američkog se predsjednika svakodnevno izvještava o aktivnostima tuđinaca, a hoće li ovo javno prokazivanje vojnih planova osujetiti njihovo izvršenje, tek treba vidjeti.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo uto 09 srp 2013, 09:46

Tko ih to promatra?
Čudnovata kugla lebdjela nad gradom




Neobična siva kugla, koja je povremeno isijavala svjetlost i mijenjala oblike, snimljena je iznad kalifornijskog mjesta Encinitas.

Kuga je na nebu provela veći dio dana, no unatoč brojnim prijavama i svjedocima, još uvijek se ne zna što je to 5. srpnja nepomično lebdjelo nad gradom.

Promatrači su zaključili da je riječ o čvrstom, okruglom objektu koji može mijenjati boje i oblike. Iako se prvo sumnjalo da je riječ o balonu, pokazalo se da je objekt bio potpuno nepomičan čak i na vjetru.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pon 08 srp 2013, 09:15

Istina je oko nas
Kome vjerovati: Stručnjaku ili vlastitim očima?




Snimka nastala u Oregonu 4. srpnja obišla je blogosferu i čak završila u vijestima jer je na njoj zabilježen NLO na noćnom nebu. No, što je to stvarno snimljeno?

Novinari koji su primili snimku dali su se u 'istragu' i pitali ljude na ulici i društvenim mrežama što misle o neobičnom objektu. Kada su se svi izjasnili i procijenili da se može raditi o bilo čemu, od lampiona do izvanzemaljskog broda, raspitali su se i kod stručnjaka.

On je opovrgnuo da se radi o ljudskoj letjelici pa čak i o satelitu, no njegov glavni osumnjičeni su kineski lampioni koje se te večeri puštalo u zrak jer se slavio američki Dan nezavisnosti.

Ipak, na internetu su se oglasili i oni koji se ne slažu s njegovom procjenom pa tvrde da je riječ o iznimno jarkim objektima koji svijetle jače od lampiona, a navode i da je putanja leta objekata bila drugačija.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo ned 07 srp 2013, 08:38

Vjerujete li u duhove?
Jezive snimke nakon kojih vam neće biti svejedno










Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pet 05 srp 2013, 18:24

O čemu se radi?
Nebeska anomalija snimljena iz zrakoplova



Još jednu zanimljivu pojavu na nebu uspio je snimiti putnik zrakoplova koji je zabilježio svjetlosnu anomaliju. Je li riječ o kakvoj letjelici ili prirodnom fenomenu, za sada je teško reći.

Svjetlost sa slike možda je zapravo neka vrsta izvanzemaljske letjelice koja ostavlja vidljivi, ali apstraktni trag te tako ostaje neuhvatljiva, a neopreznim promatračima izgleda samo kao odsjaj na nebu.

Ovo nije prva takva pojava zabilježena na nebu, a jedno od objašnjenja koje se redovito spominje kada je riječ o sličnim pojavama jest da se radi o bićima iz drugih dimenzija.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sri 03 srp 2013, 17:50

Vrlo su motivirani
Hoće li Australci prvi razotkriti postojanje izvanzemaljaca?




Znanstvenici i ufolozi proglasili su Australiju pravim žarištem NLO-a jer je oko 20 posto Australaca vidjelo neki oblik neidentificirane letjelice na nebu.

Kako bi se uhvatili u koštac s ovim fenomenom, postoje skupine NLO entuzijasta koje su posvetile svoj život istraživanju neobičnih pojava , a među njima ima čak i uglednih znanstvenika koji su se usredotočili na otkrivanje istine nakon što su i sami doživjeli susret koji im je promijenio život.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 27 lip 2013, 18:10

Još jedan misterij
Tko upravlja ovom letjelicom?




Iznad Meksika nedavno je uslikan naizgled metalni leteći objekt sa žarkim potisnicima. Svjedok tvrdi da je bila riječ o hitrom objektu čiju veličinu ne može točno procijeniti.

Još jedan tajanstveni objekt tako je završio na polici ufologa kojima već vjerojatno puca glava od silne količine neriješenih slučajeva.

Izgleda da takva sudbina čeka i ovu letjelicu o kojoj se sada ne zna gotovo ništa, osim da je ostavila u čuđenju sve koji su je vidjeli.

Letjelica ne odgovara niti jednoj postojećoj vrsti aviona koje su napravili ljudi pa se pretpostavlja da je riječ o tuđinskoj tehnologiji ili barem velikoj inovaciji inspiriranoj takvom tehnologijom koja je u posjedu vojske.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo pon 24 lip 2013, 09:18

Nevjerojatan ishod
Razgovara s duhovima, a sada ima i sudski dokaz za to

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sally Morgan britanske su novine optužile da nije prava vidovnjakinja i da u svojem nastupu koristi slušalice kroz koje joj asistenti javljaju bitne informacije koje ona onda koristi u svojim nastupima.

Ona tvrdi da može komunicirati s duhovima i priređuje nastupe u kojima pomaže pojedincima iz publike da komuniciraju s njihovim preminulim prijateljima i rodbinom.

Britanske novine The Daily Mail optužile su je da je sve prevara i da se u nastupu koristi trikovima umjesto paranormalnim noćima, a ona ih je tužila za klevetu.

Nedavno je dobila parnicu i odštetu od 193.000 dolara te se pohvalila svojoj publici kako će uvijek biti skeptika s kojima želi razgovarati o svojim moćima, no ne na tako jeftin i bezobrazan način.

Iako se parnica odnosila na tvrdnju da je koristila slušalice i tako varala publiku, još uvijek postoje drugi trikovi kojima se mogla služiti, no nikome više ne pada na pamet da je optuži za prijevaru bez konkretnih dokaza.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sub 22 lip 2013, 18:37

Neobjašnjeni slučaj
Lebdeća svjetla koja su zaintrigirala mnoge



Na nebu iznad Južne Karoline snimljena su neobična lebdeća svjetla koja bi i skeptike mogla navesti na razmišljanje o postojanju izvanzemaljskog života.

U Americi, koja ima najveći broj prijavljenih susreta s NLO-ima, zabilježen je još jedan neobjašnjeni slučaj. Naime, u Južnoj Karolini snimljena su lebdeća svjetla, a snimka je nedugo nakon toga završila na stranici Latest UFO sightings. Većina čitatelja s ove stranice uvjerena je kako je riječ o autentičnoj snimci koja prikazuje izvanzemaljce.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo čet 20 lip 2013, 06:22

Mlada glumica na rubu
Temperatura joj raste do 42 stupnja, kosa joj opada i ima noćne more!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mlada glumica Yana Samsudin otkrila je da je tijekom djetinjstva iskusila nekoliko paranormalnih fenomena.

Tako je primjerice za vrijeme snimanja dramske serije Adnan Sempit često osjećala kako joj u sumrak tjelesna temperatura raste do nevjerojatnih 42 stupnjeva te se u zoru ponovno spušta u normalu.

Danas 29-godišnja glumica, koja se bavi režijom, pisanjem scenarija i pjevanjem, često je nalazila pramenove vlastite kose po kući ili na radnom mjestu.

Njezina spremačica također je rekla kako je Yana često imala noćne more u kojima je vrijeđala samu sebe. Osim toga Yana je često predosjećala opasnost.

Tako je jednom predvidjela da će jedan čovjek pasti s bicikla i samo nekoliko trenutaka iza toga dogodila se nesreća.

'I dan danas ne mogu objasniti što mi se događa. To me jako uzrujava. U neprestanom sam strahu da će me odjednom uhvatiti groznica ili da će mi otpasti kosa. Ne mogu se koncetrirati, to me ubija psihički i emocionalno', rekla je Yana za The star.

Mnogi su joj ljudi savjetovali da se ovih paranormalnih fenomena pokuša riješiti uz pomoć čarolije ili iscjeljitelja, no Yana je takvu pomoć odbila.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo sri 19 lip 2013, 09:03

Bogata povijest uklete kuće
Hodnicima još odjekuju stope kraljevskog namjesnika




U gradiću Perth Amboy u New Jerseyju nalazi se Proprietary House koja je nekoć služila kao imanje kraljevskog namjesnika, a koja se danas smatra ukletom kućom u kojoj su mnogi svjedočili 'čudnim' zbivanjima.

Izgradnja kuće započela je 1762. godine i dvije godine kasnije dovršio ju je arhitekt John Edward Pryor, a nedugo nakon toga dodijeljena joj je fuinkcija kuće kraljevskog namjesnika i njome je upravljao William Franklin, sin Benjamina Franklina, jednog od autora američke Deklaracije neovisnosti.

Tijekom svojih 250 godina postojanja, imanje je poslužilo i kao nekoliko privatnih rezidencija, dva hotela, bolnica za ranjene časnike Unije tijekom američkog građanskog rata nakon bitke kod Gettysburga, sirotište, starački dom te zgrada s apartmanima tijekom pedesetih godina prošlog stoljeća.

Danas kuću posjeduje država koja ju je pretvorila u muzej. Gornji katovi originalne građevine i dio kuće izgrađen 1809. godine pretvoreni su u profesionalne urede, a zaposlenici koji rade u kući do sada su zabilježili nekoliko čudnih događaja koji su dali ukazati na to kako je kuća ukleta.

Smatra se da William Franklin, kojeg je vlastiti otac dao uhititi jer je ovaj (kao kraljevski namjesnik) bio naklonjen britanskoj Kruni, još uvijek hoda hodnicima, a posjetitelji kuće navodno su viđali i 'damu u bijelome' te dječaka odjevenog u crnu odjeću kojeg su čuli i vidjeli. Također, zaposlenici često čuju i nečije stope, kao da netko u čizmama korača po drvenom podu kuće.

U kuću je pozvana i televizijska ekipa koja istražuje paranormalne događaje, a koja je o ovom imanju snimila posebnu emisiju u sklopu koje su dokazali kako se nešto čudno definitivno događa u ovoj kući.

Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Bičo uto 18 lip 2013, 09:20

Uspjeli je uhvatiti
Hitra letjelica projurila iznad dvorca



Srednjovjekovni dvorac Muiderslot u blizini Amsterdama postao je središte pozornosti ufologa kada je fotografkinja Corinne Federer iznad njega snimila još nepoznati leteći objekt.

Objekt se kretao jako velikom brzinom i snimljene je sasvim slučajno jer se kretao tako brzo da bi ga bilo nemoguće namjerno uslikati.

Fotografkinja je bila u turističkom posjetu dvorcu s majkom kada ga je odlučila slikati, a nemalo se iznenadila kada je na fotografiji pronašla leteći objekt koji izgleda kao raketa ili slični projektil.

Za sada je ustanovljeno samo da fotografija nije manipulirana, no još se uvijek utvrđuje o čemu se točno na njoj radi.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

Bliski susreti,ukazanja.ufologija. Empty Re: Bliski susreti,ukazanja.ufologija.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.