Hrvatski Domoljub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Najbolji hrvatski tamburaši,Slavonia band,Škoro..
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:04 by Bičo

» UB40,Santana,Sting..
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:03 by Bičo

» Colonia,Oliver,Mišo,Jole..
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:02 by Bičo

» Mate Bulić,Thompson..
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:00 by Bičo

» Karikature.
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:56 by Bičo

» Audi,Bmw,Fiat,Vw,Opel.
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:54 by Bičo

» Prevencija,psiha.istraživanja.
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:52 by Bičo

» Bliski susreti,ukazanja.ufologija.
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:50 by Bičo

» Javelin Missile,M-134 Minigun..
E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! I_icon_minitimesub 07 ruj 2013, 11:52 by Bičo

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste!

Go down

E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste! Empty E moj narode: Borili ste se protiv jugokomunista a izabrali udbokomuniste!

Postaj by Bičo pet 05 srp 2013, 18:43

Što je ostalo od Tuđmanove Hrvatske

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada je prvi hrvatski predsjednik dr. Franjo Tuđman na Trgu bana Jelačića u Zagrebu odmah nakon međunarodnog priznanja naše zemlje u siječnju 1992. godine, pred više od sto tisuća ljudi, slavodobitno uzviknuo:' Imamo svoju Hrvatsku, naša je i bit će onakva kakvi sami želimo i nećemo nikome dopuštati sa strane da nam propisuje kakva ta Hrvatska treba biti' , vjerojatno nije ni slutio da, dvadeset godina poslije, to više neće biti ona Hrvatska za koju se borio i kojoj je cijelog života stremio, za čiju slobodu i neovisnost su izginule generacije i generacije najboljih hrvatskih sinova, nego da će to biti HrvatSKH-a, na čijem su čelu nalaze sinovi i najbliža rodbina bivših komunističkih očeva i moćnika. I kada bi danas pokojni Franjo s nebesa mogao pogledati dom svoj, svoju Hrvatsku koju je stvarao, za koju se borio i za koju je robija ne bi mu bilo ni malo ugodno. Vidio bi da su na vlasti oni čiji su 'bliski preci', odnosno očevi i partijski moćnici progonili svaku misao o neovisnoj Hrvatskoj, koji su bili istaknuti članovi SKH-a i nesmiljeni borci gušenja hrvatskog proljeća, koji su po plenumima centralnih komiteta ideološki i politički presuđivali ne samo Tuđmanu nego i svim drugim hrvatskim domoljubima i nacionalistima koji su i poslije takvih progona i hapšenja, iza rešetaka komunističkih kazamata sanjali Lijepu našu.

Tuđmana bi pogodila i činjenica da se na čelu Hrvatske radio televizije nalazi nekadašnji SKOJ-evac, posljednji predsjednik Saveza socijalističke omladine Jugoslavije, koji je kao istaknuti komunistički kadar imenovan direktorom tadašnje Televizije Zagreb u mandatu od 1987. do 1990. godine, dakle u jeku najžešće kampanje protiv stvaranja neovisne i suverene države Hrvatske, kada su Radman i njegovi partijski gremlini Tuđmana i HDZ proglašavali strankom opasnih namjera koja želi srušiti Jugoslaviju. Kada bi vidio s kakvom strašću aktualna vlast želi uvesti ćirilicu u Vukovar, s kolikom eruptivnom energijom štiti od uhićenja i privođenja pred licem pravde udbaše i udbine krvnike koji su u bivšem sustavu sudjelovali u ubojstvima hrvatskih emigranata, a danas su njihova djeca čelnici obavještajne zajednice, vjerojatno se ne bi prestao okretati u grobu.

Vjerojatno bi kriknuo od bola i upitao 'dragu hrvatsku braću i sestre', što se to dogodilo u njihovim glavama. Pitao bi ih, zar su zaboravili na njegov govor iz iz Zračne luke Zagreb od 23. studenog 1996. godine kada je rekao: "Mi nećemo dopustiti ostacima jugokomunističkog sustava, niti jugosrpskog, stanje kakvo smo bili zatekli u Hrvatskoj uspostavom hrvatske slobode i demokracije. Nećemo dopustiti da nam sve to dovedu u pitanje. Nećemo to dopustiti tim jugokomunističkim ostacima, ali ni onim političkim diletantima, bezglavim smušenjacima koji ne vide o čemu se zapravo radi danas u Hrvatskoj i u svijetu sa kojekakvim regionalnim planovima...Nećemo dopustiti onima koji se vežu i sa crnim vragom protiv hrvatske slobode i hrvatske nezavisnosti, ne samo sa crnim, nego i zelenim i žutim vragovima...Nećemo dopustiti onim koji se povezuju sa svima protivnicima hrvatske samostalnosti, ne samo povezuju nego im se nude, ne samo da im se nude nego im se prodaju za Judine škude...' !

E moj Franjo, reći će razočarani branitelji i istinski hrvatski domoljubi, nije ovo više Hrvatska za koju smo se zajedno borili ovo je HrvatSKH-a! Borili smo se protiv jugokomunista i četnika da bismo izabrali udbokomuniste. E moj narode, rekao bi Thompson a uvaženi kolega i kolumnist našeg portala malo bi ga korigirao i rekao:'E moj glupi narode'!

dnevno.hr
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.