Hrvatski Domoljub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Najbolji hrvatski tamburaši,Slavonia band,Škoro..
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:04 by Bičo

» UB40,Santana,Sting..
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:03 by Bičo

» Colonia,Oliver,Mišo,Jole..
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:02 by Bičo

» Mate Bulić,Thompson..
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:00 by Bičo

» Karikature.
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:56 by Bičo

» Audi,Bmw,Fiat,Vw,Opel.
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:54 by Bičo

» Prevencija,psiha.istraživanja.
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:52 by Bičo

» Bliski susreti,ukazanja.ufologija.
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:50 by Bičo

» Javelin Missile,M-134 Minigun..
Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. I_icon_minitimesub 07 ruj 2013, 11:52 by Bičo

travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici.

Go down

Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici. Empty Hoćemo li i mi završiti s vodenim topovima na ulici.

Postaj by Bičo sub 15 lip 2013, 19:38

VLADA SMIŠLJA KAKO IZIGRATI ZAKON?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Do koje razine se ova nacija unutar sebe ne razumije, ne uvažava i ne poštuje, faktički govori o tome da smo u predvorju građanskog rata! Način na koji se moćna lijeva opcija koja drži gotovo kompletan informativni program svih relevantnih medija, ophodi sa konzervativnom većinom Hrvatske,ta strast, taj prijezir i to ne prihvaćanje različitosti, gotovo da jamči da će se današnja verbalna gimnastika preliti na ulicu!

Doista, hoćemo li i mi završiti sa vodenim topovima i zbrajanjem mrtvih i ranjenih po ulicama?Jer, to do koje razine se ova nacija unutar sebe ne razumije, ne uvažava i ne poštuje, faktički govori o tome da smo u predvorju građanskog rata! Način na koji se moćna lijeva opcija koja drži gotovo kompletan informativni program svih relevantnih medija, ophodi sa konzervativnom većinom Hrvatske, ta strast, taj prijezir i to ne prihvaćanje različitosti, gotovo da jamči da će se današnja verbalna gimnastika preliti na ulicu!

KAKO VLADA SMIŠLJA KAKO IZIGRATI ZAKON?

Naime, nakon što je udruga „U ime obitelji“ skupila više od 700 tisuća potpisa glede nove definicije braka, Milanovićeva Vlada razmatra dva rješenja. Po prvom razmišlja se o tome da se izmjeni aktualni zakon o referendumu kako bi se u njemu faktički zabranio referendum o ovakvim pitanjima, po drugom razmatra se o promjeni Ustava u smislu uvrštavanja odredbe prema kojoj se pitanje definicije braka više ne bi nalazilo u Ustavu! Sad jedino razmišljaju koje je rješenje jednostavnije!

KAD MEDIJI ODRAĐUJU NAJPRLJAVIJE POSLOVE

Paralelno s tim huškaju medije protiv organizatora referenduma na način koji je dostojan samog Rankovića! Na najprizemniji mogući način nastoje difamirati vodstvo ove udruge tako da im ulaze u kuće i stanove, zaviruju im u račune, zbrajaju im rodbinu, imovinu očeva, majki, imaju obavještajnu ekspertizu tko se s kim druži, objavljuju im slike kuća i domova iz doljnje perspektive tako da svaka dvokatnica izgleda kao sedmerokatnica! Dno dna! Klasično političko reket novinarstvo! Najprije su im objavili slike u Jutarnjem listu kao potjernice, te dali cijeloj priči mističnost vezanu uz Opus dei. Time su ih najprije htjeli predstaviti kao čudake, mistične marginalce koji zavode našu proletersku mladež. A onda im u Globusu starim udbaškim metodama zaviruju u kuće stanove i račune. To inače rade faktički godinama! I to svim mogućim neprijateljima: tako su napadali sve viđenije HDZ-ovce, makar su od mnogih od njih kasnije zbog tih tekstova gubili sudove i plaćali masne kazne, ali tako su napadali i Dražena Budišu kad se svađao sa Račanom! Objavili su mu sliku vikendice stare 25 godina i njega u sobi gdje tobože utučen razmišlja o sukobu sa Račanom! Sjećate se te perverzije? Drugi dan su objavili da je u lokalnoj birtiji naručio kilu odojka! Može li niže? To je jednostavno stara partijska škola novinarstva kao revolveraškog obračuna. Ali, to nije pitanje načela žutog tiska! Ne, nikad neće lijevim tajkunima navesti da su tajkuni postali jer su im to očevi osigurali, niti će pobrojati tko se s kim druži ! Ta prljava sredstva isključivo koriste kod obračuna sa desnim i konzervativnim političarima ili aktivistima koji im se nađu na putu. To dakle nije čak ni klasično žuto novinarstvo koje redom zaviruju svima ispod plahte! Ne, oni to rade samo ideološkim neistomišljenicima!

TREBAJU LI KONZERVATIVCI ŽIVJETI U ŠATORIMA?

Bože, da li to naš narod razumije? Da je zavirivanje u tuđi tanjur besramno tim prije što u ovim kućama nema ničeg protuzakonitog? Ili to oni nama iz socijalističke perspektive žele reći da je svatko tko ima privatnu firmu i kuću sumnjiv? Nije svatko! Samo oni koji ne dijele lijevi svjetonazor! Nije medijska tema kako je Tedesci došao do Cedevite i koliko mu je u tome pomogao tata i što je tata radio između dva rata! Nego je tema druže li se Markićka i Ilčić i njihovi roditelji!!! Zašto? Zato jer svatko ima po jednu firmu! Ne zato jer je to društveno suspektno iz bilo kojeg normalnog razloga, nego samo zato jer se tako pokušava difamirati ljude koji su skupili više potpisa za svoju inicijativu negoli je vlast animirala ljudi da izađu na evropske izbore! Primjerice Ladislavu Ilčiću pišu da u Varaždinu ima tri raskošne nekretnine. Ali ne pišu da u jednoj kući žive roditelji, a u drugoj jedan Ilčić sa šestero, a u trećoj drugi Ilčić sa petero djece! Što je skaradno u tome da netko tko ima petero ili šestero djece živi u kući? Ništa, osim ako nije organizator referenduma o budućoj ustavnoj definiciji braka! Jer, ako jest mjesto mu je u šatoru! Sutra u zatvoru! Umjesto da razabere da činjenica da je samo jedna nevladina udruga skupila više potpisa negoli je ukupno Hrvata izašlo na evropske izbore te da shvate da to jasno govori da ogromna većina podržava inicijativu da je brak isključivo zajednica muškarca i žene i da sukladno tome prilagode svoje poteze, vlast smišlja kako prevariti više od 700 tisuća ljudi! Umjesto da shvati i prihvati da Hrvati zapravo pretežito odbijaju njihovu ideološku revoluciju, Milanović i drugovi huškaju medijske pse na svoje političke protivnike istim žarom kako je to partija radila godinama. I zato im tekstovi izgledaju kao potjernice!

ZAŠTO VLADA ŠUTI O PUŠTANJU NA SLOBODU LIKOVA KOJI SU STVORILI LABRADOR?

Fascinantno je na što to Vlada troši energiju! Umjesto da se ista ta Vlada digne na noge jer je Haški sud pustio na slobodu sam vrh srbijanskih tajnih službi, iste ljude koji su po Hrvatskoj stvarali mrežu labrador! Je li njihovo puštanje signal da ponovo ožive svoju mrežu KOS-ovaca u Hrvatskoj? Zašto mediji šute o tome, a zbrajaju koliko imaju kvadrata ljudi što su organizirali referendum o braku? Tko je zapravo njima veći neprijatelj? Umjesto da se dakle digne na noge i da progovori o toj opasnoj sramoti Vlada se ni jednom riječju o tome nije očitovala! Kada Njemačka i Slovenija donose odluke da se Hrvati neće moći zapošljavati u tim zemljama idućih nekoliko godina jer je kriza, ima li logičnijeg poteza od toga da mi istu odluku donesemo u odnosu na Srbe, Bošnjake, Bugare ili Rumunje. Zaboga, imamo 350 tisuća nezaposlenih, tko bi nam mogao takvu odluku zamjeriti? Ništa ni o tome!

KAD SU ZVALI NIKOLIĆA MOGLI SU I ŠEŠELJA

Ova Vlada i ova vlast šute čak i kad ih Nikolić vrijeđa kao što ih je ovih dana uvrijedio rekavši da nam je Srbija mogla zaustaviti ulazak u Uniju! I još ga zovemo na proslavu. Zašto ne bi Vlada zamolila Haški sud da za taj vikend puste na slobodu Šešelja pa da i on dođe zajedno sa Nikolićem na proslavu u Zagreb? Jer, u čemu je razlika između njih dvoje? Ali, nema lijevih medija koji ovo problematiziraju, nema nevladinih udruga koje su još jučer bjesnile kad je u Hrvatsku stizao kakav istočnjačkih despot, ali neviđenom trpeljivošću i ljubavi prema regiji, šute o sramoti koju nam je opet priredio Josipović i njegova slabost prema Beogradu pozvavši četničkog vojvodu na proslavu našeg povratka Evropi!

Tihomir Dujmović/dnevno.hr
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.