Hrvatski Domoljub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Najbolji hrvatski tamburaši,Slavonia band,Škoro..
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:04 by Bičo

» UB40,Santana,Sting..
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:03 by Bičo

» Colonia,Oliver,Mišo,Jole..
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:02 by Bičo

» Mate Bulić,Thompson..
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 23:00 by Bičo

» Karikature.
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:56 by Bičo

» Audi,Bmw,Fiat,Vw,Opel.
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:54 by Bičo

» Prevencija,psiha.istraživanja.
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:52 by Bičo

» Bliski susreti,ukazanja.ufologija.
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimečet 07 stu 2013, 22:50 by Bičo

» Javelin Missile,M-134 Minigun..
U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . I_icon_minitimesub 07 ruj 2013, 11:52 by Bičo

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' .

Go down

U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' . Empty U prodaji novi Thompsonov album 'Ora et labora' .

Postaj by Bičo sub 13 tra 2013, 19:03

Marko Perković

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon sedam godina, u prodaji je konačno novi Thompsonov album Ora et labora.

To je Thompsonov produkcijski najsloženiji album koji je nastajao u dvije godine i koji snažnim porukama i žestokom glazbom govori o društvenoj situaciji u Hrvatskoj te o duhovnim i povijesnim temama koje ga oduvijek inspiriraju u radu.

Na albumu se nalazi deset skladbi koje potpisuje sam Thompson, osim teksta za pjesmu Maranatha koji je napisao šibenski biskup mons. Ante Ivas.

Moja je generacija zbunjena da su neke vrijednosti na kojima smo podizani potpuno izobličene i zapostavljene. Nameću nam neke druge koje nikada nisu živjele u našem narodu. Pokušavam promovirati svjetonazor na kojem sam podignut i to je bio moj cilj u cijeloj priči, da glazbom i pjesmom skrenem pažnju na nešto što nije dobro, rekao je Thompson o novom albumu.

Zvuk na albumu Ora et labora je još žešći od onoga na albumu Bilo jednom u Hrvatskoj za što je uz Thompsona zaslužan i njegov dugogodišnji suradnik i prijatelj Tiho Orlić.


M.B.
Bičo
Bičo
Admin

Broj postova : 1405
Join date : 23.03.2013
Age : 48
Lokacija : Vukovar

https://hrvatski-domoljub.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.